Свічка чоловічий ситует жовтий 9 см
Свічка чоловічий ситует
Цвет: жовтий
Довжина 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Церковна/ритуальна |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Жовтий |
| Час горіння | 1 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 50 мм |
| Ширина свічки | 45 мм |
| Глибина свічки | 40 мм |
| Висота свічки | 90 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


