Свічка закохана пара червона 12,5 см
Свічка закохана пара
Колір: червоний
Довжина 12,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Церковна/ритуальна |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Червоний |
| Час горіння | 1 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 50 мм |
| Ширина свічки | 50 мм |
| Глибина свічки | 50 мм |
| Висота свічки | 125 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


