Свічка Книга Роду червона 8 см
Свічка Книга Роду
Колір: червона
Довжина 80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Церковна/ритуальна |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Червоний |
| Час горіння | 1 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 60 мм |
| Ширина свічки | 55 мм |
| Глибина свічки | 25 мм |
| Висота свічки | 80 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


