Брелок для ключів із оніксу Гральний кубик 80 мм

- Готово до відправки
- Код: Брелок Кубик
200 ₴
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів із оніксу Гральний кубик
Довжина: 80 мм
Колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 30 г |
| Тематика малюнка/форми | Цифри, Ігри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


