Статуетки фен шуй 7 черепах, грошові черепахи бронзові


- Готово до відправки
- Код: статуэтки 7 черепах
700 ₴/упаковка
630 ₴/упаковка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетки фен шуй 7 черепах, грошові черепахи бронзові
Колір: бронзові
Висота: 5-10 см
Сім'я слонів прикрасить ваш будинок або офіс
В пачці 7 шт. ціна вказана за пачкою
Матеріал: полістоун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Полістоун |
| Додатковий декор | Гліттер, Стеклярус |
| Колір | Бронзовий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага виробу | 490 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴/упаковка


