Чарівна лампа Алладіна бронзовий 9х6х3,2 см


Чарівна лампа Алладіна бронзовий
Розміри : 9х6х3,2см
Матеріал: метал
Країна походження: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Бронзовий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага виробу | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


